Krajalnica abo

Motion Free

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną sytuację i długie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste jak również słabe produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej wartości Krajalnica została uszyta z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Produkty z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały przeprowadzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje też urządzona w określoną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak szuka się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.